Suklastota antiviruso programinė įranga – kaip išvengti perkelti tai?

parašė , 2013-01-17 12:39

Jei jūs neseniai buvote suklastotos Antivirusinės programos programinės įrangos auka, tai jūs žinote nusivylimą apie bandymą nunešti ją nuo jūsų kompiuterio. Tikrovė yra, jūs nesate vienišas – milijonai asmeninio kompiuterio vartotojų yra apgaudinėti į šios nenaudėlio programinės įrangos montavimą. Ir keli nesąmoningai perkelia tai po nesąžiningos žiniatinklio svetainės lankymo.

Yra daug skirtingų suklastotų Antivirusinės programos programų formų, žinoma. Keli yra Trojans, kurie šnipinėja jūsų asmeninio kompiuterio veiklą ir atsiskaito atgal jų autoriams. Ir kiti yra suprojektuoti, kad pastumtų skelbimus į jūsų kompiuterį ir gautų jus nupirkti, kad ir kas jie parduoda.

Jų svarbiausias tikslas tačiau priverčia jus išsiskirti su jūsų pinigais, ir jie suprojektavo gausius būdus padaryti tai.

Bendriausia suklastota antiviruso suktybė yra, ji reiškia valdyti pilną jūsų asmeninio kompiuterio peržiūrą. Ir būtinai nenaudėlio programa rodo įspėjimo žinutę, sakydama, kad jūsų asmeninis kompiuteris yra užkrėstas virusais; ir kad vienintelis būdas nunešti šituos grasinimus yra, mokėdamas už pilną versiją.

Prieš kurį daugelis tiki, jūs galite ieškoti suklastotą Antivirusinės programos programinę įrangą ir išvengti būti auka vėl.

Kaip išvengti suklastotos programinės įrangos

1. Tikra Antiviruso Programinė įranga

Jei jūs iškentėte suklastotą antiviruso infekciją anksčiau, tikėtina, kad jūs neturėjote tikros programinės įrangos, kad pradėtumėte nuo. Be antiviruso programinės įrangos, tada yra stiprios galimybės, jūs gausite ją vėl. Ir tai ypač ištikima, jei jūs tęsiate perkelti muziką, programinę įrangą ir pritvirtinimus tinkle. Ir tai taip pat prisitaiko prie lankymo svetainių, kurios priima malware ir abejotiną turinį.

Kad neleistumėte Apskritiems 2 vykti, paskui perkelkite gerbiamą saugumo programinę įrangą, kuri apima antivirusą, antispyware, anti-spam ir gaisrasienės programinę įrangą. Jei jūs nesate įsitikinęs, kur pradėti, tai mes rekomenduojame, kad jūs perskaitytumėte apžvalgas ant pagrindinių antiviruso programinės įrangos programų.

2. Nemokama programinė įranga

Saugokitės laisvų antiviruso programų! Tikrovė yra yra labai nešiojami kompiuteriai Dell saugumo programinės įrangos programų, kurios tiekia laisvą antiviruso programinę įrangą. Ir, kurie tikrai paprastai daro tai kaip marketingo strategiją, kad gautų jus nupirkti jų pilnas antiviruso programinės įrangos programas. Šitos nemokamos programos yra geros, žinoma, ir aprūpins pagrindinę apsaugą jūsų asmeninį kompiuterį.

Suklastotos antiviruso programos antra, simuliuokite, kad būsite nemokamai ir tvirtinsite nunešti visus grasinimus ant jūsų asmeninio kompiuterio. Bet tiesa yra, jie yra nenaudėlio programos, ir jų darbas skleidžia Trojans ir pavogti jūsų asmenines detales ir pinigus.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *