Supraskite, kad pasirinkimo rankos kreditai terminai – nėra apgaudinėti

parašė , 2016-12-06 13:25

Kai jūs pradedate apsipirkti paskoloms, jūsų kreditai skolintojas gali pasiūlyti paskolą, pavadintą pasirinkimo RANKA ar reguliuojama normos greitas kreditas. Šis kreditai tipas yra bet kokiu kitu kreditai produktu nepanašus ant rinkos ir gali būti labai painus. Jei jūs nedarote savo namų darbo, jūs galite įeiti į paskolą, visiškai nesuprasdamas, kaip sutartis dirba. Jei jūs svarstote pasirašymą pasirinkimo RANKĄ, įsitikinkite, kad jūs suprantate terminus iš pradžių.

Kas yra Pasirinkimo RANKA?

Pasirinkimo RANKA yra tipas kreditai, kuri duoda jums skirtingus pasirinkimus kai prieita prie jūsų mėnesinio užmokesčio sukūrimo. Kas mėnesį, jūs pasiekiate, kad nuspręstumėte tai, ką jūs norite padaryti pilnu kreditai užmokesčiu, užmokesčiu tik palūkanoms ar minimaliu užmokesčiu, kuris yra mažiau, negu palūkanų kiekis
Su šiuo kreditai tipu, jūs galite paprastai gauti labai žemą kreditai užmokestį pirmais kreditai metais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).p pastūmėjimas ({});

Pavojų supratimas

Nors žemas kreditai užmokestis, kurį jūs galite gauti pradžioje gali būti patrauklus, jūs turite žinoti kreditai terminus. Jei jūs nuolat nuspręsite daryti minimalų užmokestį kas mėnesį, jūs būsite potencialiai sukrėstas, kai jūs sužinosite tai, kuo jūsų užmokestis yra vėliau.

Kažkokiame punkte, jūsų užmokestis ketina pašokti žymiai. Kai jūs padarysite minimalų užmokestį, palūkanos, kurias jūs nemokėjote bus pridėtos prie kreditai balanso. Tai reiškia, kad jūsų kreditai balansas iš tikrųjų pasidaro didesnis kiekvieną kartą kai, jūs darote tai. Užmokesčiai turės galų gale būti iš naujo apskaičiuoti, kas reiškia, kad jūsų kreditai užmokestis pasidarys daug didesnis. Daugeliu atvejų, būsto savininkai negali leisti sau padaryti savo užmokesčių, kai tai vyksta. Tai dažnai priverčia juos persekioti vidaus kreditai pasikeitimą, kad jie galėtų pasilikti savo name, neturėdami prarasti to į teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą.

Tikrinkite Terminus

Anksčiau, negu jūs sutiksite pasirašyti bet kokias pasirinkimo RANKOS kreditus, jūs turite įsitikinti, kad jūs kruopščiai perskaitote atidžiai terminus ir kreditai dokumento sąlygas. Praradimo sušvelninimo teisininkas gali būti didelės pagalbos dokumentų apžiūrėjime. Įsitikinkite, kad jūs suprantate pradinę palūkanų normą, kurią jūs mokate ir kaip dažnai palūkanų norma keičiasi. Šitie paskolų tipai paprastai turi palūkanų normą, kuri keičiasi kas mėnesį, ir užmokesčiai yra iš naujo apskaičiuojami kasmet. Jei jūs nedarote savo namų darbo ant pradinės fazės, jūs galite surasti save kalbantis su praradimo sušvelninimo teisininku kažkokiame punkte ateityje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas, jei Jūs Jau Pasirašytas?

Jei jūs nudūmėte į pasirašymą pasirinkimo RANKĄ, netikrindamas terminų iš pradžių, jūs galite pasirodyti blogoje situacijoje finansiškai. Jei jūs šiuo metu kovojate padaryti savo kreditai užmokestį, jūs galite norėti kalbėti su praradimo sušvelninimo teisininku apie vidaus kreditai pasikeitimą.

Gaudamas kažkokią profesinę pagalbą, jūs galite sugebėti gauti terminus savo kreditai, pakeistos, kad jūs galėtumėte pasilikti name mėnesiniame užmokestyje, kurį jūs galite leisti sau padaryti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *