Tam tikras patogus įžvalgumas, kad įkeistų pagalbos programas

parašė , 2012-12-14 12:53

Jūs neįvykdote įsipareigojimų dėl savo kreditai užmokesčių? Joks reikalingumas prarasti širdį, gali būti programa kreditai pagalbai, kuri gali įgalinti jus sulaikyti jūsų namus. Atsižvelgiant į valstybe šiandienės greitieji kreditai ekonomikos, paveiktos sulėtėjimo, didėjantis būsto savininkų skaičius kovoja neatsilikti nuo jų mėnesinių kreditai įsipareigojimų ir stovi su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo krize. Kaip išlaidų kilimas, vis daugiau amerikiečių, kurie nori valdyti namus pasirodo po vandeniu, ar valstybėje, kuri gali geriausiai būti apibūdinta kaip būdamas "aukštyn kojomis" kreditai užmokesčiuose, kas ketina būti skolingas daugiau ant turto, negu tai yra verta.
Po išplėstu Sukūrimu Namo Įperkamas serveriai hostingas įstatymas, vyriausybė paėmė daug iniciatyvų kreditai pagalbai įgalinti naminius savininkus sutikti jų įsipareigojimus, neatsilikti nuo jų kreditai užmokesčių ir sutrukdyti teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimui. Pavyzdžiui, federalinė Apgyvendinimo Administracija (FHA) finansų iš naujo planas yra nutaikyta į aprūpinimą atsakingų būsto savininkų galimybė sulaikyti jų ypatybes nepaisant grynieji pinigai buvimo surištas ar vėlavimas kreditai užmokesčiuose. Šitos iniciatyvos leidžia būsto savininkams galimybę persvarstyti jų kreditus, kai jie yra sunkioje situacijoje. Šitie turto savininkai gali net turėti teisę žemesnei normai FHA greitas kreditas.

Šeimininkas planų po Problemine Paramos Vertingo dalyko Programa yra skirta, kad padėtų grynaisiais pinigais surištiems būsto savininkams. Ši vyriausybinė greitas kreditas padeda plano pasiūlymų pagalbai, nuleisdama užmokesčius per finansavimą iš naujo ir kreditai pasikeitimą su naujomis vyriausybės palaikytomis paskolomis. Vyriausybė siūlo iniciatyvas kreditai tiekėjams ir bankams, kad nurašytų dalį pagrindinių kiekių, skolingų kreditaie turto savininkams per šitas pasikeitimo programas, užuot paprasčiausiai mažinusi palūkanų normas. Laukiama, kad šitos iniciatyvos padės trims iki keturiems milijonams baidariu nuoma grynaisiais pinigais surištų būsto savininkų per kelerius ateinančius metus.

Yra taip pat programų įsiskolinusiai konsolidacijai, kurios leidžia būsto savininkui mušti lazda kelis didesnių palūkanų kreditinės kortelės užmokesčius ir kreditus į vieną žemesnį užmokestį. Nors šitos pagalbos programos nesukelia jūsų skolos pašalinimo, jie daro užmokesčius įperkamesnius ir patogius., Pavyzdžiui, įsiskolinusi konsolidacijos greitas kreditas išvaduos daugiau pinigų, kad padarytų jūsų kreditai srovę ir įgalintų jus palaikyti savalaikius užmokesčius ant to. Kompanijos, aprūpinančios tokias kreditai atmokėjimo kreditus, tačiau, nagrinėja turto savininko užmokesčio istoriją, kredito istoriją ir gebėjimą užmokėti prieš šios kreditai pagalbos formos apstatymą.

Be to, yra iniciatyvų kreditai finansavimui iš naujo, kurios įgalina būsto savininką sumažinti mėnesinius užmokesčius, gauti ilgalaikes kreditus, ir pakeitimo kreditai tipus. Antroji pusė turto savininkams, įsitraukiantiems į kreditai finansavimo iš naujo planą, yra, kad gali būti tam tikrų atsiradimo kaltinimų, apimant apdirbimą ir taikomuosius mokesčius. Galėjo, tačiau, taip pat būti nuolaidų punktas, kuris gali būti panaudotas, kad toliau sumažintų palūkanų normas. Po tam tikrais kreditai atmokėjimo planais, galima perskirstyti atgal užmokesčius ir grąžinti jiems kreditai užmokesčiuose būsimoje datoje. Kai kurios kompanijos taip pat siūlo Nepriklausomos Teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo Apžvalgos priemonę. Jei būsto savininkas susidūrė su teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu per, pasakykite, 2009-2010, Nepriklausoma Teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo Apžvalga gali būti imta, kad nustatytų, jei teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimas buvo teisiškai galiojantis.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *