Televizoriaus apžvalgos – ką geras yra verstas nupirkti?

parašė , 2012-12-31 11:50

Televizoriai yra būtinas dalykas name. Dabar, yra įvairių televizijų tipų, yra pasiekiami rinkoje tokioje kaip LCD televizijos, aukšto tankumo televizijos (HDTVs), plazminės televizijos, ir daug kitų. Prieš televizijos pirkimą, jūs turite žinoti apie kainą ir ypatybes, pasiekiamas Televizoriai. Be to, jūs turite žinoti, ar tai verta jūsų pinigams ar ne. Kad žinotumėte apie tai, jūs turite ištyrinėti televizoriaus apžvalgas. Jūsų darbas yra lengvesnis; jūs joks reikalingumas priartėti prie vadovo ar dilerio, ar nueiti į mažmeninę parduotuvę, kad žinotų apie ypatybes, pasiekiamas televizijose. Dabar, gamintojai ir dileriai publikuoja apžvalgas ant savo žiniatinklio svetainių.

Televizoriaus apžvalgos žiniatinklio svetainių radimas yra labai paprastas. Jei jūs pradedate paiešką Google naudojimas gamintojų vardo ar pavyzdinio vardo ar skaičiaus televizoriaus kaip reikšminiai žodžiai, jūs galite surasti šimtus apžvalgų. Apžvalgos daugiausia dengia projektą, pasiekiamos ypatybės, kainos palyginimas, ir atlikimas. Tačiau, pagal daugelį asmenų, komplekto projektas yra pirminis apžvalgos matas.

Yra kelios televizijos gamyba po visą pasaulį. Kai kurie iš jų yra Daewoo, Emerson, Fijitsu, Hitačis, HP, JVC, LG, Panasonic, Philips, Pionierius, Samsung, Sansui, Aštrus, Sony, Toshiba, Visio, ir Westinghouse. Detaliai ištyrinėkime kai kurias iš Televizoriai apžvalgų.

Sansui DTV2760 27? standartinio apibrėžimo televizija yra didžiausia standartinio apibrėžimo televizija, greitai pasiekiama. Šio komplekto ypatybės yra retos; tačiau, skaitmeninis šios televizijos imtuvinis derintuvas yra QAM suderinamas, kas reiškia, tai gali gauti neužšifruotus pranešimą skaitmeninius signalus kanalų per kabelį be keitiklio dėžės. Skaitmeninė šio komplekto audio išeiga yra labai suderinama su naminėmis teatro sistemomis. Jei jūs ieškote didelio ekrano standartinio apibrėžimo televizijos, tai būtų geriausias pasirinkimas. Tai kainuoja apytiksliai 255$.

Emerson CR202EM9 20? standartinio apibrėžimo televizija yra viena iš geriausių vamzdžio televizijų, pasiekiamų rinkoje, šiandien. Plokščias CRT, kad sumažintų atspindžius ir atvaizdo iškraipymą yra ypatingos šio Gps navigacija ypatybės. S-video įvestis ir skaitmeninė audio išeiga yra papildomos ypatingos ypatybės pagal pigią normą. Tai kainavo apytiksliai 135$.

Toshiba 27DF46 27? televizija aprūpina aukšto galo ypatybes kuklia kaina. 16:9 vaizdo formatas siūlo jums formatų įvairovę, kuri apima widescreen pasirinkimą. Plokščias ekranas yra sustiprintas su invar šešėline kauke, greičio peržiūros moduliacija, ir šukų filtru. Tėviška kontrolė per V-nuolaužą ir miego laikmatį yra pridėta ypatybės. Šis komplektas kainuoja apytiksliai 300$.

Emerson BAR322 13? televizija yra Barbie® televizija yra labiausiai mėgstama televizija vaikams. Tai atvyksta su distanciniu valdymu ir dvejopu skaitmeniniu imtuviniu derintuvu. Šis komplektas yra pasiekiamas smagiame Barbie® projektas. Tai turi pasirinkimą tokį kaip automatinis kanalo programavimas, ATSC/NTSC dvejopas imtuvinis derintuvas, programuojamas miego laikmatis iki 120 minučių, ir 75 OMŲ čiuptuvėlio domkratas. Vaikai gali lengvai gauti prieigą prie ypatybių nuo priekinio kabineto, kuris yra labiau suderinamas tam, kad žaistų. Komplektas kainuoja apytiksliai 130$.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *