Tiesa apie artimą sveikatą, aprūpinančią sąskaitos finansavimą.

parašė , 2012-08-15 14:22

Mitas #1: Artima Sveikata, Aprūpinanti Sąskaitos Finansavimą, yra Brangus Finansavimo Pasirinkimas

Tiesa: Visų pirma, sąskaita, finansuojanti mokestį (t.y. faktoringo mokestį), nėra tas pats daiktas kaip annualized palūkanų norma. Pavyzdžiui, aprūpinimo darbuotojais sąskaitos finansavimo kompanija gali įkrauti 3 % per mėnesį, bet tai nėra tas pats daiktas paskolos kaip 36 % BALANDIS. Greičiau, sąskaitos finansavimo firmos mokesčiai sustabdo dieną, kurią sąskaita yra užmokėta. Be to, agentūrų aprūpinimas darbuotojais nenegali ir nelaukti 12 mėnesių, kad gautų užmokestį už jų aprūpinimo darbuotojais paslaugas. Dauguma agentūrų susitaria dėl užmokesčio terminų kažkur tarp 30 ir 45 dienų. Taip iš tikrųjų, sąskaitos finansavimas nėra brangus.
Mitas #2: aš privalėsiu Ženklą Įsipareigojimas Palei trukmę

Tiesa: Skirtingai nuo tradicinės linijos kredito per banko paskolą, daugumos faktoringo kompanijų nereikalingas ilgalaikio įsipareigojimo. Iš tikrųjų, baidares kai kurios sąskaitos finansavimo kompanijos tiktai prašo šešių mėnesių įsipareigojimo, tuo metu, kai kiti nereikalingas pastovios trukmės apskritai.

Mitas #3: Mano Klientai Will Mano, kad aš Turiu Pinigų cirkuliacijos Problemas

Tiesa: Ne kiekvienas verslas turi gebėjimą ruoštis tam, kad finansuotų. Taip, jei jūsų agentūrai pritaria linijai priskiria artimą sveikatą, aprūpinančią faktoringo kompaniją, yra geras požymis, kad jūsų agentūra pasidaro ir stabili. Be to, tai yra įprasta praktika sveikatos priežiūros pardavėjams, kad panaudotų sąskaitos finansavimą. Vieną kartą įspėtas pinigų pervedimo adreso pakeitimo, medicinos tiekėjai tiesiog žiūri artimą aprūpinimo darbuotojais finansavimo kompaniją kaip jūsų agentūros naujas gautinų backlinkai sąskaitų skyrius.

Mitas #4: Artimos Sveikatos Aprūpinimo darbuotojais Kompanijos Trukdys Mano Klientus dėl Dažnų Kolekcijų Paklausimų

Tiesa: Sąskaitos finansavimo firma nenori trukdyti savo gebėjimui susirinkti ant sąskaitų, tokiu būdu ji artėja prie kolekcijų proceso su tuo pačiu profesionalizmo lygmeniu, kad artima sveikatos aprūpinimo darbuotojais agentūra būtų. Be to, artima sveikatos sąskaitos faktoringo kompanija pradžioje susisieks su jūsų klientais, kad patikrintų, kad sąskaitos, pristatytos pardavinėjimui, yra galiojančios. Nuo to laiko, finansavimo kompanija tiktai užmegztų ryšius su jūsų klientais į tęsinį ant praleistų sąskaitų ar praleido vieno dolerio banknotus. Jei ten rimta kolekcijos svarstoma problema kyla, artima sveikatos aprūpinimo darbuotojais finansavimo firma susisiektų su jumis, kad aptartų geriausią veiksmo kursą paimti.

Mitas #5: Daugumos Sąskaitos Finansavimo Kompanijų Nesupranta Pramonės

Tiesa: yra daug sąskaitos finansavimo kompanijų, kurios yra gerai nusimanančios artimoje sveikatos aprūpinimo darbuotojais pramonėje. Viskas kurį jūs turite padaryti yra, įvykdo paiešką "artimos sveikatos, aprūpinančios sąskaitos finansavimą" naudojimas jūsų privilegijuotos paieškos sistemos, ir paskui išrenka nuo radinių.

Taip išvadoje, nekvailinkite visos klaidingos pažiūros, besisukančios aplink artimą sveikatą, aprūpinančią sąskaitos finansavimą. Kadangi tiesa yra – sveikata, su kuria jungiama, aprūpinanti sąskaitos finansavimą, yra puikus finansavimo pasirinkimas agentūros savininkams. Tai įperkama, nereikalingas ilgalaikio įsipareigojimo, didina jūsų agentūros kredito reitingą, ir labiausiai, tai padeda jūsų verslui palaikyti teigiamą pinigų cirkuliaciją.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *