Tipai sujungti tiltu kreditus jūs galite turėti naudos iš

parašė , 2013-06-18 16:33

Sujungiančios tiltu kreditai yra nepaprastai lanksčios ir atstovauja efektyviausiam kainoje sprendimui finansinių svarstomų problemų serijai. Jie yra didelis finansinis pasirinkimas, kai asmuo ar verslas patiria finansinį trūkstamą kiekį. Dažniausiai, šitos kreditai yra panaudotos, perjungdamos ypatybes. Pavyzdžiui, manydamas, kad asmuo jau surado turtą, kurį jie nori nupirkti, bet dar nepardavė savo srovės vienas; ši greitas kreditas gali gauti turtą, pagerank tikrinimas kol jie randa pirkėją. Tilto kreditai yra išplėstos per trumpus laikotarpius – dveji metai paprastai. kreditai gavėjas užmokės mėnesinę palūkanų normą, kol tikra greitas kreditas bus visiškai grąžinta, kai jie parduos savo einamąjį turtą.
Prieš pasirinkimą vieną iš šitų paskolų būtina, kad asmuo daro jų tyrinėjimą. Nors šitos kreditai yra tiktai trumpas terminas, jie tikrai iškelia daug pavojų. Yra normaliai du skirtingi tipai sujungti tiltu kreditus, kurios bus pasiūlytos asmeniui. Atidaryta greitas kreditas bus pasiūlyta, kai asmuo jau surado naują turtą, bet dar nepardavė jų srovės vienas. Tai labai neįtikima kažkam patvirtinti šituos pigiausias kreditas du sandorius per kelias dienas po vieno kito. Taip, jei asmuo tikrai randa teisingą naują turtą prieš pardavimą jų, tai atidaryta tilto greitas kreditas yra nuostabi panaudoti, kad gautų tai.

Antra, uždaryta greitas kreditas yra panaudota skirtingoje situacijoje. Uždaryta sujungimo tiltu greitas kreditas yra pasiūlyta asmeniui, jei jie pardavė savo einamąjį turtą, bet laukia detalių, kurios bus užbaigtos taip, jie gali gauti užmokestį. Uždaryta greitas kreditas yra pigesnė negu momentinis kreditas atidaryta greitas kreditas, kadangi kreditai gavėjas sugeba suteikti skolintojui apytikrę datą dėl to, kai greitas kreditas bus grąžinta, kas reiškia, kad tai iškelia mažiau pavojaus skolintojui.

Geros žinios yra, kad paskolų sujungimas tiltu gali būti išimtas prie beveik bet ko, ar tai yra verslo ar asmeniniais tikslais. Išskyrus pirkimo ypatybes jie gali būti panaudoti, kad perjungtų firmas ar kompanijas, nueiti atostogaujant, nupirkti automobilį, atlikti suremontavimo darbą ir daug daugiau. Didelis punktas apie paskolų sujungimą tiltu yra, kad asmeniui ne būtinai reikia teigiamos kredito istorijos, kad būtų pritartas. Teisinga, kad geras kredito rezultatas padarys procesą lengvesnį, bet tai nėra privaloma; kadangi ši greitas kreditas reikalingas, kad asmuo turėtų kažkokią įkeisto turto formą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *