Tos pačios dienos kreditai: sankcionuokite paskolą per 24 valandas

parašė , 2013-05-18 22:28

Mėnesio pastarosios kelios dienos gali būti sunkios finansiškai. Nelauktos išlaidos gali tuo būdu palikti mus, norėdamos papildomiems gryniesiems pinigams. Dauguma žmonių eina apie pasiskolinimą pinigų nuo šeimos ar laukimo su tuščiomis kišenėmis jų atlyginimui, bet yra būdų gauti paskolą ir pinigus, neturint laukti trys pritarimo kreditas dienos. Lengviausias kelias gauna mokėjimo dienos pažangos paskolą.

Mokėjimo dienos kreditai yra trumpalaikės kreditai, suteiktos be bet kokio įkeisto turto, jei jūs turite pajamas ir banko sąskaitą. Tęskite skaityti, kad sužinotumėte, kaip jūs galite gauti mokėjimo dienos paskolą tą pačią dieną.
Daiktai padaryti:

• Pirma, auto padangos nustatykite mokėjimo dienos skolintojo vietą. Jie gali būti surasti daugelyje vietų. Pavadinimo skolintojai, pinigų gavimo pagal čekį paslaugos, nuompinigių-savam kompanijos ir pėstininko parduotuvės yra kai kurios vietos, kurias jūs turite tikrinti.

• Užbaikite paraišką. Kai tik jūs suradote patikimą skolintoją, užpildykite paraišką, kad gautumėte tą pačią dienos paskolą, kuriai pritariama. Paraiška yra trumpa ir reikalingas, kad jūs duotumėte truputį pagrindinės informacijos apie save savarankiškai tokios kaip jūsų vardas, adresas, socialinės apsaugos skaičius, darbdavio informacija paskolos internetu nuo 18 metu ir kitos užuominos

• Aprūpinkite dokumentaciją. Skolinimo paslaugos paprastai prašo darbo ir pajamų, tapatumo, rezidencijos ir jūsų banko sąskaitos įrodymo įrodymo. Apskritai, jūs turėsite aprūpinti atlyginimą datuojamą per praėjusį mėnesį, jūsų naujausią banko sąskaitos išrašą, kopiją vairuotojo pažymėjimo ir dalį pašto taip pat pasenęs per praėjusį mėnesį.

• Išdalykite tikrinimą. kreditai kompanijos leis jums parašyti pasenusį tikrinimą ir apsikeisti tai į grynuosius pinigus. Tikrinimas yra suprastas mokėjimo dienos skolintojui, apimančiam kiekį, kurį jūs norite pasiskolinti plius palūkanos greitas kreditasi. Palūkanų normos ir ribos keičiasi nuo valstybės, kad išdėstytų ir kartais tarp dviejų skolinančių kompanijų toje pačioje valstybėje savarankiškai. Taip, jei jūs skolinatės 300$ nuo skolinančios paslaugos, jūs suprasite tikrinimą skolintojui, mokančiam jį 340$, kadangi jūs grąžinsite paskolą plius 40$ palūkanos. Tikrinimas atvyks skolingas per dvi savaites apskritai, nors kai kurie skolintojai leis jums nueiti prieš 30 dienų prieš jūsų kreditai sumokėjimą.

Atostogos su grynaisiais pinigais. Skolintojas pagaliau duos jums jūsų kreditai pajamas. Tai paprastai daroma grynaisiais, nors keli suteiks jums čekį, kuris gali būti deponuotas į jūsų einamąją sąskaitą ar mainytas į grynuosius pinigus vietiniame banke.

Daiktai Atsiminti:

• Tinkamumas apie mokėjimo dienos kreditus nėra svarstoma problema iki tol, kol jūs turite pajamas ir banko sąskaitą.

• Nors lengvai pritartas, mokėjimo dienos kreditai yra nepaprastai brangios, kai palyginti su kitais metodais finansavimo ir turi tiktai būti panaudotas trumpalaikėje ir skubioje finansinėje padėtyje. Taip pat yra griežtų įstatymų dėl kiekio pinigų, kurių jūs galite pasiskolinti nuo mokėjimo dienos skolintojo taip pat kaip kuriuos valstybės gali pasiūlyti jiems. Derinkite aplink jus vietinės savivaldybės mokesčio įstaiga, kad žinotumėte, ar mokėjimo dienos kreditai paslauga yra pasiekiama ir teisėta jūsų rajone.

Lengvos mokėjimo dienos kreditai nėra, kad sudėtingas surasti, jei jūs žinote tai, ko jūs ieškote. Truputis tyrinėjimo ir jūs turite lengvai surasti skolinančią paslaugą. Visada matuokite už ir prieš prieš pasirašymą, kuris prižadėtas ir tos pačios dienos mokėjimo dienos kreditai gali būti jūsų keliu iš sunkios ekonominės padėties.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *