Kreditai | Pirmas greitas kreditas nemokamai
Greitas kreditas internetu

Vadovautas lauke ir turi orą

parašė , 2013-01-29 08:14

Kaip dažnai jūs praleidžiate prabėgimą todėl, kad orai Klaipėdoje yra mažiau, negu idealas? Kaip dažnai jūs žiūrite lauke ir norite, kad jūs galėtumėte nueiti prabėgimui tuo laiku todėl, kad oras yra puikus?

Kada galima, jūs turite įsitraukti lauke ir gėrėtis orai Klaipėdoje Neturi reikšmės, kuo sąlygos yra; jūs tiktai būsite nelaimingas, jei jūs pasakysite save, kaip blogai tai yra, ir jūs nustebinsite save, gėrėdamasis net blogomis sąlygomis, jei jūs visada susitelksite, kaip malonumas tai iš tikrųjų yra.

Išeidamas į išorę prabėgimui kiekvieną dieną gali daryti stebuklus išaiškinimui jūsų galvos, ypač žiemą, kai mes leidžiame mūsų dienos didžiąją daugumą viduje.

Asmeniškai, aš labai nenoriu bėgti viduje. Didžiąją laiko dalį, kai aš bėgu Žiemą, sąlygos gali būti gana nelaimingos ten. Pokštas turi surasti laikus, kai tai nebus ganėtinai kaip nelaimingas ir įsitikins, kad jūs išeinate į išorę tomis dienomis.

Vasarą, labai maži dūžiai geras prabėgimas vėsiame lietuje. Jūs turbūt surasite tai malonus iki tol, kol jūs galite įsitraukti lauke durys. Žiemos metą, tai linkę nedaug per šalti, kad bėgtų patogiai lietuje, bet teisingas orai Klaipėdoje turėti didelę reikšmę tame, kiek tai iš tikrųjų trukdys jus. Jums, galbūt, reikia bėgti aukštyn ir žemyn po jūsų laiptelius kelis kartus, kad sušildytumėte prieš antraštę lauke, arba dar pakeltumėte su keliomis smūgio minutėmis, bet tai gerai ta to verta.

Maršalo Karalius pasakė, “Jūs negalite pasirinkti savo orai Tauragėje Lenktynių Dieną, prašom nepasirinkti savo oro mokomosiomis dienomis.” Jei jūs niekada neturėsite patirties sąlygomis, kurios nėra puikios, tai jūs nebūsite paruoštas lenktynių dieną, jei Motinos Gamta nebendradarbiaus su tuo, ko jūs norite.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *