Vengimas tinkle skolina kablius

parašė , 2017-07-17 14:57

Federalinė prekybos komisija yra nutarta neleisti amerikiečiams būti įgeltas prie internetinių kreditai suktybių. Jie neseniai vesdavo įdomų bandymą, kuris apėmė juos įkuriantis padirbtą žiniatinklio svetainę, reiškiančią būti kreditai kompanija, pavadinta ‘Gerbtos Skolinančios Paslaugos. Tie, kas paspaudė žiniatinklio svetainę buvo peradresuoti į puslapį, kuris pasakė, kad ‘Jūs galbūt buvote scammed’. Tai buvo novatoriškas būdas vairuoti namo punktą, kad tūkstančiai žmonių gauna scammed, ieškodami internetinės kreditai kasmet. Apačioje yra kai kurios ‘raudonos vėliavos, kurios su viltimi susprogdins jūsų pavojaus varpus, ieškodamos tinkamo skolintojo.
Nesudomintas Jūsų Kredito Istorija

Jei jūs kada nors kreipėtės dėl banko kreditai, manoma, kad jūsų kredito istorija yra vienas iš svarbiausių duomenų tikrinimų, padarytų bet kokios kreditai kompanijos. Tie su žemu kredito rezultatu bus beveik tikrai atmesti. Kreipimas dėl blogos kredito kreditai yra vienas iš lengviausių būdų būti scammed tinkle. Kai tik jūs kreipėtės, jūsų asmeninės detalės bus parduotos trečiajai šaliai, ir jūs galite būti sektas suklastotų įsiskolinusių rinkėjų. Tūkstančiai žmonių yra scammed ir mokesčio pinigai skoloms, kurias jie iš tikrųjų neįsiskolina. Skolintojų, kurie tvirtina, kad jie yra nesidomintys jūsų kredito istorija turi išvengti visomis kainomis. Turi būti pažymima, kad mokėjimo dienos skolintojai nesijaudina dėl kredito daugybės, kiekvienas, bet tokios kreditai atvyksta su neįtikėtinai dideliais procentų atlygiais.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Neaiškūs Mokesčiai

Kiekvienas įstatyminis skolintojas aiškiai rodo jų mokesčius, terminus ir sąlygas. Jie teisiškai privalo būti taip būsimi su jų sąlygomis kiek galima. Visi mokesčiai yra apskaičiuoti pagrįsti kiekiu, kurį jūs skolinatės su šitais mokesčiais, užmokėtais skolintojui po to, kai greitas kreditasi pritaria ir užmokėta. Niekada nepasirašykite jokio kontrakto, jūs nesuprantate ir rūpestingai skaitote mažą atspaudą.

Telefoninės kreditai

Tai yra kitas garantuotas būdas atidengti suktybės kompaniją. Suklastotos kompanijos kvies jus ir pažadės kreditus. Niekas neįprasto apie tai jūs galėtumėte pasakyti. Tačiau, šitie scammers paprašys, kad jūs įmokėtumėte įmokas prieš pateikimą, jūs skolinate. Kokia organizacija paprašo, kad jūs užmokėtumėte pirmus pinigus, kad gautų tai? Be to, ši praktika yra visiškai neteisėta Jungtinėse Valstijose.

Mėgdžiotojo Kompanijos

Jie sako, kad imitacija yra meilikavimo sincerest forma. Suktybės kompanijos ima tai į kitą lygmenį, prekiaudamos vardais, kurie atrodo nepaprastai panašūs į gerbtas kompanijas, teisė žemyn į kompanijos emblemą. Suklastotos kompanijos taip pat turės gudrias žiniatinklio svetaines, kurios yra aukštos ant pristatymo, bet žemai ant informacijos. Nepakliūkite į jų stiliaus; siekite šalto kieto įrodymo, kad jie yra įstatyminiai. Jei jie atplėšia žinomą registruotąjį prekės pavadinimą, jūs galite būti įsitikinęs, kad jie yra klastotė.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ne Registruotas

Visi skolintojai turi būti užregistruoti valstybėje, kur jie daro verslą. Nors kompanijos registracijos tikrinimas negarantuos kreditai, dėl kurios jūs būsite laimingas, jis turi padėti jums atidengti daugumą nusikaltėlių.

Riešuto kevale, tinkle paskolinkite kompanijoms, kurios ieško mokesčio užmokesčio viršuje, priekis nėra įstatyminis. Neduokite savo banko sąskaitos informacijos skolintojams ir venkite duoti bet kokią rūšį asmeninių duomenų telefonu. Internetinės grynųjų pinigų kreditai gali padėti jums per finansinę krizę, bet yra daug kablių, ten laukiant jūsų, kad padarytų klaidą.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *