Verslo kreditai pasirinkimas paleidimui

parašė , 2013-10-14 12:42

Mažos įmonės finansavimas ar finansavimas yra apie pinigų gavimą, kad pradėtų mažą įmonę, taip pat kaip nupirkti egzistuojantį verslą ar net tiesiog, įvesti pinigus egzistuojančiai kompanijai. Svarbiausias šio verslo kreditai tipo tikslas finansuoja ir srovę ir būsimą veiksmą ar kompanijos sandorius. Yra daug kelių, kad padarytų tai. Taip, jei jūs turite planus pradėti jūsų savą kompaniją taip pat, jūs turite pradėti tyrinėti apie tai jau. Tradiciškai, tai gali būti padaroma per skolą ar teisingumo finansavimą. Vis dėlto, yra jau naujų ir alternatyvių to formų.
Finansavimas per Skolą

Tarp populiariausio, jei ne bendriausias, verslo finansavimo tipas yra per skolą. Kadangi trukmė pasisiūlo, tai yra tokie skolinimosi fondai nuo skolintojo ar finansų įstaiga. To pranašumas yra toks, kad skolintojas pasisako dėl to, kaip verslas bus valdytas po to, kai fondui davė. Skolintojas nėra taip pat priskirtas į jokias pajamas ar naudą, kurią verslas sugebės sukurti iki tol, kol skolos išmokėjimas, ar atmokėjimas yra sutinkamas reguliariai ir ištikimai. Vadinasi, tai aprūpina daugiau lankstumo savininkui ir verslo vadybininkui.

Finansavimas per Teisingumą

Kitas bendras būdas finansuoti verslą yra per teisingumą. Tai yra, iš tikrųjų, kas daugumos kompanijų naudojimo finansuoti jų pradinį apyvartinį kapitalą. Kai kurios didelės korporacijos naudoja tai kaip dalį ar jų visų naudojamų fondų dalį. Žinoma, jiems vis dar reikia į outsource kažkokio finansavimo iš kitų šaltinių kaip skolos, dotacijos ir panašiai. Šį tam tikrą finansavimo tipą svarsto kaip pirmo priešingybė. Tuo metu, kai tai patogiau kadangi fondas yra noriai pasiekiamas, tai taip pat leis įtraukimui ar teisingumo savininkams turėti progą pareikšti nuomonę diktavime, kaip fondai bus ypač panaudoti.

Alternatyvi Finansavimo Priemonė

Nesenus metus, pirmų dviejų (2) tradicinių mažos įmonės finansavimo tipų tinkamumas mažėjo žymiai. Būtent šioje šviesoje naujos alternatyvios formos finansuoti planus staiga išlindo. Vienas iš geriausių to pavyzdžių būtų išėjimo į pensiją fondai. Yra jau kai kurie pensijų fondų tiekėjai, kurie gali pasiūlyti bendrosios sumos užmokesčius pensininkams. Vadinasi, pasipelnytojai gali panaudoti pinigus, kad finansuotų jų verslo operaciją. Išskyrus tai, kitas naujas pasirinkimas apima minios finansavimą, taip pat kaip perą, kad įsižiūrėtų, skolindamas ir panašiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *