Vidaus greitas kreditas – daiktai žinoti

parašė , 2014-06-18 19:02

Vidaus greitas kreditas padarė namo pirkimą Indijoje prieinamą ir valdomą. Yra daugelio vadovaujančių compaines, kurie suteikia klientams lengvas kreditus. Naminėje kreditai arenoje, vyriausybėje ir gerai manoma, kad įkurta įmonė yra labiausiai privilegijuotos kreditai įstaigos. Žinomas dėl jų unikalių ir patraukiančių dėmesį tvirtinimų, šitos kompanijos įgalino stambų žmonių skaičių, pasiekia jų troškimus. Nėra jokios prasmės pasirašyme punktyrinės linijos plano, kuris laša su sunkiomis palūkanų normomis ir nepatogiomis EMI operacijomis. Paprastuose terminuose, būtina iš pradžių suprasti do’s ir don’t’s kreipimas dėl paskolų.
Taikomieji kreditai Tai kas būtina:

Paprastas protokolas, kurį bankai paprastai seka, turi sulaikyti kreditai kiekį 60 kartų daugiau, negu jūsų grynos mėnesinės pajamos.

Jūsų mėnesinės pajamos turi atrodyti dar kartą patikinančios, kad grąžintų kiekį ateityje. Pavyzdžiui, jei jūs norite paimti Rs paskolą. 30 lakhs, tai privaloma, kad uždirbtų Rs. 50 000 kas mėnesį.

Tuo atveju, jei jūs paėmėte asmeninę paskolą ar kad tam, kad nupirktumėte automobilį, jūs neturite teisę kreiptis dėl vidaus kreditai.

Yra tam tikrų daiktų, kurie yra reikalingi dokumentacijoje kaip adreso įrodymas, tapatumo įrodymas, pajamų įrodymas ir taip toliau, kuris turi būti pateiktas bankui ar finansų įstaigai.

Ypatybės ir pašalpa, kurią turi kreditai ėmėjai, yra talpios. Nors yra daug ypatybių, kurios yra kreditai plano neatimama dalis, yra kai kurių iš paminėtų.

Visos kreditai:

Daug compaines supranta, kad, pirkdamas jūsų svajonės lizdą ir darydamas visus pritaikymus ir kitas būtinas užduotis, kainuotų jums stambų kiekį. Jei jūs nupirkote namą ir prisiartinate nedelsiant, šitos kompanijos duoda jums atskirą kiekį tam, kad atitiktų šį reikalavimą be to.

Dalies Išankstinio apmokėjimo Priemonė:

Jei jūs užmokėjote savo pirmą EMI sėkmingai, jūs galite padaryti išankstinį apmokėjimą savo greitas kreditasi. Piniginės situacijos galėtų skirtis retkarčiais, ir dauguma žmonių tikrai nori padaryti gabalo užmokesčius, kaip ir kai jie turi fondus. Vadinasi, ši ypatybė įgalina juos užmokėti taip daug EMIs iš anksto, kaip jie mėgsta. Tačiau, minimali riba tam yra 3 mėnesiai.

Finansai iš naujo:

Turto su jūsų savais pinigais pirkimas gali padėti jums padėti šiai naudai; apsirūpinkite, jūs nupirkote turtą per 12 mėnesių. Jūs tada tampate tinkamas paimti paskolą prieš turtą, kuris buvo užregistruotas.

Greita Atmokėjimo Nauda:

Jei jūs esate ankstyvas paukštis ir visada mokate jūsų EMIs laiku, tai jūs esate apdovanojimui. Išvalydamas pirmus 12 EMIs laiku, jūs gaunate 0.5 % sumokėto metinių palūkanų kiekio, 12 mėnesių pabaigoje. Jūs pasiekiate, kad turėtumėte šią priemonę pirmus 3 jūsų kreditai tenoro metus.

Nuliniai Teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo Kaltinimai:

greitas kreditas gali būti pašalinta bet kuriuo metu jūsų vidaus kreditai tenoro. Geros žinios yra, kad jūs nesate paveiktas prie jokių teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimo kaltinimų.

Internetinė Pranešimo Prieiga:

Šiomis dienomis, finansinės kompanijos turi savo internetinį kliento portalą, kuris aprūpina detales kaip atmokėjimo takas, palūkanų pažymėjimas, užmokesčio sąrašas ir kiti, dėl jūsų kreditai. Kad padėtų šiai paslaugai, klientas turi padaryti pranešimą ant skaitmeninio portalo.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *