Žemės kreditai – apie ką tai yra viskas?

parašė , 2012-12-02 07:46

Žemės kreditai finansuoja pasirinkimą, kuris yra pasiūlytas tam, kad įgalintų žmones tam, kad parūpintų žemes, kurios apima ir statybos atgalines nuorodos sąmokslus ir žemės ūkio naudmenas. Šis finansavimo tipas apskritai vadina žemės kreditai paskolomis, ir jie yra sunkesni gauti palyginti su tradiciniais nekilnojamojo turto finansais. Kai prieita prie pritarimo šios rūšies finansavimo asmeniui, finansinės kompanijos ir bankai atsižvelgs į skirtingus faktorius kaip mokėjimas grynaisiais, būsimas grąžinimo gebėjimas, ir taip toliau.

Kai asmuo kreipsis dėl šio finansavimo tipo, skolintojas svarstys, ar kreditai gavėjas ketina sulaikyti žemę, kaip tai yra ar ar jis ketina panaudoti tai statybai ar augina tikslus. Jie bus paruošti pasiūlyti finansus asmeniui, kuris ketina panaudoti žemę kažkokiu tikslu, o ne asmeniu, kuris tik parūpina tai investiciniu tikslu norint, parduoda tai ateityje, kai jos vertė didėja
Taip, dauguma skolintojų klaus apie būsimą planą kreditai gavėjo dėl sąmokslo ir jei tai bus surišama pajamomis kaip tai, jei tai bus žemės ūkio naudmenos, jie bus paruošti finansuoti su viltimi, kad jie bus mažesniame pavojuje.

Kai kurie žmonės galėtų pasirinkti pirkimą sąmokslo pramogų tikslais kaip žvejyba, medžiojimas, ir taip toliau. ir šitie žmonės turi padaryti skolintoją patogų apie jų gebėjimą grąžinti paskolą ir tiktai kai jie bus patenkinti, greiti kreditai kad jie skolins reikalingus pinigus.

Apskritai, pirma įmoka, kuri būtų padaryta kreditai gavėjo neišvystytam sąmokslui, bus aukštesnis palyginti su sąmokslu, kuris yra jau išvystytas ar sąmokslas, kuris yra išvystymo procese. Jei kreditai gavėjas bus pasiruošęs pasiūlyti kažkokį papildomą saugumą, reikalinga pirma įmoka, kuri būtų padaryta jo, bus mažesnė. Yra profesinių firmų, reikštų tam, kad pasiūlytų žemės kreditus kreditai gavėjams, ir jie siūlo finansus su įvairiomis normomis greitasis kreditas palūkanų, kurios yra nuspręstos pagrįstos besiruošiančiomis sąlygomis asmenų, besikreipiančių dėl finansų.

Jei jūs ketinsite parūpinti sąmokslą, jūs turėsite iš pradžių analizuoti savo savą atmokėjimo gebėjimą prieš artėjimą prie paslaugų teikėjo. Geriau pasirinkti paskolą tiktai, kai jūs manote, kad jūs galėsite, kad grąžintumėte tai, nesukeldamas daug finansinės įtampos ateičiai.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *